brand_468x60_ver1

Čtyřkolky Horské služby

8. srpna 2008 v 0:00 | David Modrý |  Horská služba

V rámci spolupráce na tvorbě časopisu RESCUE report jsem absolvoval focení terénní čtyřkolky Horské služby. Nikoliv však před služebnou, ale přímo v terénu na Ještědu. Jednak z důvodu "akčních" snímků a hlavně, aby čtenáři viděli fotografie čtyřkolek právě v terénu, do kterého jsou nasazovány.
Byl jsem moc rád, že se vše vydařilo. Počasí se sice neustále měnilo, dokonce až tak, že když jsem dorazil k základně Horské služby, obloha zčernala. Vypadalo to na déšť a neuskutečnění domluveného focení. I když, fotky v dešti by mohly být také zajímavé, co myslíte? Po pár minutách úpěnlivého prosení o hezké počasí mne příroda vyslyšela, bouřkové mraky ustoupily a vysvitlo sluníčko. Focení nic nebránilo a tak jsme s helmami na hlavách nasedli na čtyřkolku a vydali se vstříc ještědskému terénu. Prudká stoupání či výmoly nedělaly problémy. Vše jsme hravě vyjeli a nafotili. Nejzáživnější byla asi jízda v poměrně vysokém travním porostu, ze které tu jeden snímek publikuji. Tak snad se bude líbit.
Tímto bych chtěl moc poděkovat Horské službě Jizerských hor za uskutečnění fotografování a hlavně panu Váňovi ze stanice HS Ještěd, který ho se mnou absolvoval. Děkuji mnohokrát a těším se na další spolupráci.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Schoki Schoki | Web | 15. února 2009 v 14:35 | Reagovat

jsou fajné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama