brand_468x60_ver1

Duben 2009

Rozkoš Rescue 2009 - noční etapa

26. dubna 2009 v 13:25 | David Modrý |  Záchranná služba
Ve dnech 23.4 - 26.4.2009 se v okolí přehradní nádrže Rozkoš u České Skalice konal další ročník mezinárodního cvičení pro záchranáře. Ve čtvrtek byly na programu odborné přednášky a výlet po okolí, v pátek večer se uskutečnila noční etapa, která trvala do brzkých ranních hodin, kdy po krátkém spánku a následné snídani začala etapa denní.

Pro představu jak takové cvičení probíhá, Vám přináším několik fotografií, které jsem pořídil během účasti na Rozkoš Rescue 09 jako zástupce redakce mediálního partnera, časopisu Rescue report.

Dne 27.4.09 doplněny poslední fotografie z noční etapyHeliport nemocnice Frýdlant

9. dubna 2009 v 0:18 | David Modrý |  Záchranná služba
Konečně jsem se dočkal vrtulníku na heliportu frýdlantské nemocnice na Liberecku. Ač heliport funguje již nějaký rok, zatím jsem neměl to "štěstí" zde vrtulník letecké záchranné služby spatřit. Až dnes, 8.4.2009 kolem deváté hodiny ranní.

Za možnost pořízení těchto snímků děkuji osobě, která mne o příletu informovala. Díky!


Tep hmatný

2. dubna 2009 v 23:22 | David Modrý |  Český červený kříž

Ukončení provozu tohoto blogu

1. dubna 2009 v 1:26 | David Modrý
Vážení přátelé, kolegové a návštěvníci tohoto blogu.

Ač velmi nerad, musím Vám oznámit, že jsem se po dlouhém zvažování rozhodl pro ukončení provozu tohoto blogu. K tomuto rozhodnutí mne vedly převážně osobní důvody, ale hlavně opakující se problémy s některými lidmi z IZS, které mi znepříjemňují publikační činnost jejich pracovního nasazení a následně někteří z Vás, jež mne pravidelně zavalujete e-maily či vzkazy s obviněním, že jsem akorát jen hyena, která se vyžívá na cizím neštěstí. Přiznám se, že jsem ze začátku tyto výplody fantazie některých přispěvovatelů ignoroval. V poslední době je to ale již neúnosné. Navíc se začaly stupňovat.Vím, že tímto rozhodnutím zklamu mnoho svých věrných návštěvníků, ale není jiného řešení.

Rád bych tímto poděkoval všem, kteří tento web navštěvovali a vzkazy přispívali do diskuze.

Děkuji! Děkuji! Děkuji!

S pozdravem David Modrý

PS: Budu rád, když se s některými z Vás budu setkávat jinde než zde na webu, nejlépe na různých akcích IZS, kde si budeme moci popovídat. Ještě lépe vzájemně prohlížet pořízené snímky ču předávat zkušenosti.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.4.2009 00:00 hod:
Nyní už mohu napsat, že blog rušit opravdu nehodlám. Jednalo se o aprílový žertík. Děkuji za pochopení a omlouvám se těm, kteří uvěřili.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------