brand_468x60_ver1

Vítejte v roce 2010

3. ledna 2010 v 17:15 | David Modrý
Vážení a milí návštěvníci tohoto blogu.

Dovolte mi, abych Vám ač trošku opožděně popřál hodně štěstí, zdraví, lásky a životních úspěchů v novém roce a těm, kteří den co den nasazují své životy, aby měli co nejméně výjezdů a vždy se ve zdraví vrátili domů.


Jelikož nám před pár dny začal nový rok, rozhodl jsem se opět pro změnu na mém blogu. A tou změnou , jak jste si jistě všimli, je horní obrázek (tzv. header), který mi pro Vás z mých fotografií vytvořil kamarád a kolega fotograf Ondřej "Heavy" Těžký. Takže Ondro, moc děkuji!!! Rád bych, aby ke změně vzhledu docházelo dvakrát za rok. Prvně na začátku každého nového roku a podruhé v den výročí založení této stránky. Snad nezůstane jen u plánů.

Byl bych moc vděčný, kdyby mi každý, kdo čte tento příspěvek, v komentářích celkově zhodnotil tento blog. Myšleno co se Vám zde líbí či nelíbí, co byste změnili, nějaké Vaše nápady apod. Je to přeci jen blog pro Vás! Vím, že v posledních několika měsících jsem web hodně zanedbával. Mrzí mne to. Vše bylo způsobeno nedostatkem vhodných aktuálních snímků, přerušením studia na škole a nastoupením do zaměstnání. Doufám ale, že v letošním roce to bude s akcemi mnohem, mnohem lepší. Opatrujte se.

S pozdravem David Modrý


Pokud se Vám tento blog líbí a rádi byste na své stránky umístili ikonku či nějaký banner na blog upozorňující, budu velmi rád. Můžete vybírat z:


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 againts againts | Web | 19. června 2015 v 9:26 | Reagovat

pujcka na exekuce [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama